Молодший менеджер з продажів юридичних послуг англійською з навчанням

Шукаєш можливість почати роботу в продажах та маєш гарну розмовну англійську? Тоді ця робота для тебе!
Хто ми?
Fintech Harbor Consulting – інноваційна міжнародна юридична компанія, що працює з сектором FinTech по всьому світу, допомагаючи відкривати нові компанії, отримувати ліцензії, та супроводжує бізнеси на їх шляху розвитку. За 8 років розвитку ми накопичили великий досвід, і єдині зі сфери, хто має системну команду у відділі продажів та активно розвиває сервіс та маркетинг.
Кого ми шукаємо?
Втомилися від компаній, де вас не навчають, не розвивають або щось обіцяють, а в реальної можливості заробити та розвиватись немає?
У FHC відділ маркетингу постійно працює над збільшенням звернень на послуги, є система продажів та побудовані процеси, тому ми шукаємо 2х спеціалістів, які приєднаються до поточної команди продажів у якості асистента поточних менеджерів, і у перспективі також виростуть та стануть успішними менеджерами з продажів.
Вся робота відбувається англійською, тому якщо ти вільно володієш письмовою та розмовною англійською, хочеш навчитись продавати та реалізувати себе як спеціаліст, з відповідним ростом доходу – відправляй нам своє резюме прямо зараз.
Що треба буде робити?
  • Обробляти вхідні Ліди з реклами, кваліфікуючі їх на категорії:є гарячий клієнт і ті, кого ще треба розвивати. І ми навчаємо тому, що саме потрібно дізнаватись і як це краще робити.
  • Поверхнево презентувати можливості компанії, та передавати гарячих клієнтів менеджерам. Ви обов’язково наберетесь досвіду, і за умови ефективної роботи, через 3 місяці виконання своїх показників вже можете спробувати себе у якості менеджера.
  • Розвивати «теплих клієнтів», роблячи їх гарячими. Деякі клієнти знаходяться на етапі збору інформації, тому що, наприклад планують відкриття нового бізнесу чи роздумують над розширенням. Ваше завдання супроводжувати клієнта до етапу, коли ідея перетворюється у потребу, передаючи такого клієнта менеджеру як гарячого.
  • Працювати над клієнтами, які відмовились від послуг, комунікуючи з ними через деякий час. Деякі потенційні клієнти можуть прийняти рішення на користь дешевої пропозиції, але через деякий час розчаровуються, тому знову готові до розмови.
Які умови?
  • Навчання: наш план навчання та адаптації розписаний на кожен день. Ми не кинемо вас працювати, якщо не впевнені у ваших знаннях або навичках. Тому наше завдання поступово навчати вас, виконувати практичні дії, давати зворотній звʼязок та розвивати вас як спеціаліста.
  • Адекватна команда: ми самі пройшли шлях від навчання тому, як продавати до продажів на великі чеки. Ми вклали весь свій досвід у процес навчання та роботи, щоб ви прозоро розуміли, що робити щоб заробляти більше, як цьому навчитись та що саме впливає на результат.
  • Ваші основні KPI – це передача менеджерам гарячих клієнтів. Тож доход прив’язаний до цього показника. Чим активніше та ефективніше ви працюєте – тим більше зможете заробити.
Відкликається? Тоді чекаємо тебе у нашій команді. Відправляй резюме та давай планувати твої перспективи.
Співбесіда проводиться англійською.